جواب ورک بوک |Workbook answer

workbook

          یکی از دغدغه های همیشگی زبان آموزان انجام تکالیف، مخصوصا ورک بوک بوده که نیاز به صرف زمان و دقت زیادی دارد. ما در این بخش براتون به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه ای جواب ورک بوک تمام سطوح رو قرار دادیم تا شما عزیزان در نهایت سهولت و آسانی پاسخ ورک بوک رو بنویسید. با کلیک روی سطح موردنظرتون و کلیک بر روی دکمه دانلود، جواب ورک بوک رو دریافت کنید. همچنین میتوانید در بخش تکالیف، سایر تکالیف مثل سوال، سامری، و … دریافت کنید. با عضویت در کانال تلگرام ما، در هر لحظه به آسانی تکالیفتون رو از کانال مربوط به سطحتون دریافت کنید.

          دقت داشته باشید که هدف مجموعه ILI Service از ارائه این فایل، پیشرفت هرچه بیشتر زبان آموزان محترم میباشد و پیشنهاد میشود برای یادگیری هرچه تمام تر، ابتدا خودتون به حل تمرین ها پرداخته و سپس جواب رو از روی فایل دانلود شده چک کنید. سپس حتما تلفظ کلمات را با دقت چک کنید تا با قدرت کامل در کلاس به تمرین ها پاسخ دهید. این فایل ها با کمک برترین زبان آموزان کانون زبان ایران گرد آوری شده و لذا شما عزیزان میتوانید هرگونه ایراد و اشکال و غلط موجود در فایل هارو با پشتیبانی تلگرام درمیان بگذارید.

با کمی جست و جو متوجه میشید که فایل های رایگان ما با قیمت های بالایی به فروش میرسه. لطفا برای حمایت از ما برای انتشار بیشتر فایل ها به صورت رایگان، مارو به دوستانتون معرفی و فایل هارو با ذکر منبع به اشتراک بگذارید.

Workbook

Pre Intermediate

Intermediate

High Intermediate

Advanced

فهرست